Skip to content

Haal een stukje Frankrijk in huis!

De Normandiërs

[JAAR] 2022
[PAGINA’S] 392
[UITGEVER] Ambo Anthos

[Samenvatting]

De Normandiërs van Levi Roach is de geschiedenis van de vergeten afstammelingen van de vikingen. Voor de lezers van Antony Beevor en Russell Shorto en voor liefhebbers van tv-series als Vikings

De Normandiërs van Levi Roach vertelt het verhaal van de onstuitbare Normandiërs die Engeland wisten te veroveren en vervolgens bijna heel Europa domineerden.

Terwijl Harold II, de laatste Angelsaksische koning van Engeland, op zijn sterfbed ligt, viert de hertog van Normandië een onwaarschijnlijke overwinning. Deze Willem de Veroveraar heeft het bloedbad van de Slag bij Hastings overleefd en wordt tot koning van Engeland gekroond. Het is een bepalend moment in de Europese geschiedenis. Willem en zijn krijgszuchtige opvolgers leggen de basis voor het moderne Groot-Brittannië en trekken door heel Europa.

In De Normandiërs vertelt Levi Roach met een aanstekelijk enthousiasme hoe deze afstammelingen van de Vikingen aan de macht kwamen. Gedurende meerdere generaties oefenden de Normandiërs hun invloed uit van de Britse eilanden tot Noord-Afrika en zelfs tot in het Heilige Land. Anderhalve eeuw lang domineerden ze Europa, in de acht eeuwen die volgden raakten ze in de vergetelheid – Levi Roach ontrukt ze daaraan.

De Normandiërs van Levi Roach is een ongelooflijk verhaal van ambitieuze avonturen en woeste plunderaars, van fortuin maken en fortuinen verliezen. Voor de lezers van Antony Beevor, Timothy Snyder en Russell Shorto en voor liefhebbers van tv-series als Vikings, The Last Kingdom en Norsemen.

‘Zet je schrap voor een reis door de wereld die de Normandiërs naar hun hand zetten.’ – Thomas Williams, auteur van Viking Britain

‘Een frisse blik op de geschiedenis van de Normandiërs, nauwkeurig en volledig, met enthousiasme en vuur geschreven.’ – Marc Morris, auteur van The Anglo Saxons

[Samenvatting]

De Normandiërs van Levi Roach is de geschiedenis van de vergeten afstammelingen van de vikingen. Voor de lezers van Antony Beevor en Russell Shorto en voor liefhebbers van tv-series als Vikings

De Normandiërs van Levi Roach vertelt het verhaal van de onstuitbare Normandiërs die Engeland wisten te veroveren en vervolgens bijna heel Europa domineerden.

Terwijl Harold II, de laatste Angelsaksische koning van Engeland, op zijn sterfbed ligt, viert de hertog van Normandië een onwaarschijnlijke overwinning. Deze Willem de Veroveraar heeft het bloedbad van de Slag bij Hastings overleefd en wordt tot koning van Engeland gekroond. Het is een bepalend moment in de Europese geschiedenis. Willem en zijn krijgszuchtige opvolgers leggen de basis voor het moderne Groot-Brittannië en trekken door heel Europa.

In De Normandiërs vertelt Levi Roach met een aanstekelijk enthousiasme hoe deze afstammelingen van de Vikingen aan de macht kwamen. Gedurende meerdere generaties oefenden de Normandiërs hun invloed uit van de Britse eilanden tot Noord-Afrika en zelfs tot in het Heilige Land. Anderhalve eeuw lang domineerden ze Europa, in de acht eeuwen die volgden raakten ze in de vergetelheid – Levi Roach ontrukt ze daaraan.

De Normandiërs van Levi Roach is een ongelooflijk verhaal van ambitieuze avonturen en woeste plunderaars, van fortuin maken en fortuinen verliezen. Voor de lezers van Antony Beevor, Timothy Snyder en Russell Shorto en voor liefhebbers van tv-series als Vikings, The Last Kingdom en Norsemen.

‘Zet je schrap voor een reis door de wereld die de Normandiërs naar hun hand zetten.’ – Thomas Williams, auteur van Viking Britain

‘Een frisse blik op de geschiedenis van de Normandiërs, nauwkeurig en volledig, met enthousiasme en vuur geschreven.’ – Marc Morris, auteur van The Anglo Saxons

€ 24,99

Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij Libris.nl of bol.com

Gratis bezorging vanaf 20,00
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Libris en Bol.
Vakantiehuizen in Frankrijk