Skip to content

Haal een stukje Frankrijk in huis!

De patisserie 2 – Op zoek naar geluk

[JAAR] 2022
[PAGINA’S] 400
[UITGEVER] Xander

[Samenvatting]

Charlotte Jacobi brengt in Op zoek naar geluk het Straatsburg van de twintigste eeuw ontroerend tot leven in een verhaal vol liefde, drama en zoete momenten. Voor de lezers van Corina Bomann.

De historische roman Op zoek naar geluk, het tweede deel in de Patisserie-serie van Charlotte Jacobi speelt zich af in het Straatsburg van vlak na de Eerste Wereldoorlog. De meesten mensen denken even niet aan zoetigheid of andere lekkernijen. De families Picard en Tritschler – ooit aartsvijanden – hebben dit in hun patisserie ook opgemerkt. Ondanks deze tegenslag is patisserietalent Ruth vastbesloten om de familiebakkerij, samen met taartenkoningin tante Ida, een nieuwe impuls te geven.

Dan keert Ruths oude liefde Marcel terug van het front… En hij is er niet zonder kleerscheuren van afgekomen. Getraumatiseerd door de oorlog is hij voorgoed veranderd. Tot overmaat van ramp slaat ook nog eens de Spaanse griep toe, die een spoor van ellende door Europa trekt. De tegenslagen stapelen zich op, en Marcel lijkt verder van haar af te staan dan ooit. Zal er nog een rooskleurige toekomst op Ruth wachten en zal ze haar ware liefde vinden?

Charlotte Jacobi brengt in Op zoek naar geluk het kleurrijke Straatsburg van de twintigste eeuw ontroerend tot leven, in een verhaal vol liefde, drama en zoete momenten. Voor de lezers van Corina Bomann en Anne Jacobs.

‘Genieten!’ ‒ Hebban.nl

‘Lekker leesvoer voor de vakantie.’ – Nederlands Dagblad

‘Een heerlijke mix die doet verlangen naar meer.’ – Weltbild

[Samenvatting]

Charlotte Jacobi brengt in Op zoek naar geluk het Straatsburg van de twintigste eeuw ontroerend tot leven in een verhaal vol liefde, drama en zoete momenten. Voor de lezers van Corina Bomann.

De historische roman Op zoek naar geluk, het tweede deel in de Patisserie-serie van Charlotte Jacobi speelt zich af in het Straatsburg van vlak na de Eerste Wereldoorlog. De meesten mensen denken even niet aan zoetigheid of andere lekkernijen. De families Picard en Tritschler – ooit aartsvijanden – hebben dit in hun patisserie ook opgemerkt. Ondanks deze tegenslag is patisserietalent Ruth vastbesloten om de familiebakkerij, samen met taartenkoningin tante Ida, een nieuwe impuls te geven.

Dan keert Ruths oude liefde Marcel terug van het front… En hij is er niet zonder kleerscheuren van afgekomen. Getraumatiseerd door de oorlog is hij voorgoed veranderd. Tot overmaat van ramp slaat ook nog eens de Spaanse griep toe, die een spoor van ellende door Europa trekt. De tegenslagen stapelen zich op, en Marcel lijkt verder van haar af te staan dan ooit. Zal er nog een rooskleurige toekomst op Ruth wachten en zal ze haar ware liefde vinden?

Charlotte Jacobi brengt in Op zoek naar geluk het kleurrijke Straatsburg van de twintigste eeuw ontroerend tot leven, in een verhaal vol liefde, drama en zoete momenten. Voor de lezers van Corina Bomann en Anne Jacobs.

‘Genieten!’ ‒ Hebban.nl

‘Lekker leesvoer voor de vakantie.’ – Nederlands Dagblad

‘Een heerlijke mix die doet verlangen naar meer.’ – Weltbild

Makkelijk bestellen
Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij Bol.com

€ 21,99
Gratis bezorging vanaf 20,00
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Libris en Bol.