Skip to content

Haal een stukje Frankrijk in huis!

De postzegelverzamelaar

[JAAR] 2024
[PAGINA’S] 320
[UITGEVER] Xander Uitgevers B.V.

[Samenvatting]

In De postzegelverzamelaar van Nicolas Feuz verandert pittoresk Zwitserland in een duister landschap vol gevaar als er in Genève een bebloed pakketje met een postzegel van mensenhuid wordt bezorgd.

Voor inspecteur Ana Bartomeu begint een race tegen de klok om de dader op te sporen. Het brengt haar van Genève naar het oude centrum van Annecy, en naar de donkere steegjes van Lausanne, waarin steeds duidelijker wordt dat ze met een nietsontziende sadist te maken heeft… Voor de fans van Helen Fields en Jo Nesbø.

In de thriller De postzegelverzamelaar van Nicolas Feuz wordt in een kelder ergens diep in Zwitserland een man op gruwelijke wijze gemarteld. Een paar dagen later wordt er op een postkantoor in Genève een afschuwelijke ontdekking gedaan: er wordt een pakketje onderschept waar bloed uit lijkt te lekken. Als inspecteur Ana Bartomeu ter plaatse komt en de inhoud bekijkt, weet ze direct dat dit geen gewone zaak zal worden.

Er begint een race tegen de klok om de dader op te sporen, die door de media al snel tot ‘de postzegelverzamelaar’ wordt omgedoopt. Ana en haar team reizen heel Zwitserland door om de moordenaar te stoppen, terwijl steeds duidelijker wordt dat ze met een nietsontziende sadist te maken hebben…Voor de fans van Helen Fields en Jo Nesbø.

‘Wat een einde!’ — Kobo.com

[Samenvatting]

In De postzegelverzamelaar van Nicolas Feuz verandert pittoresk Zwitserland in een duister landschap vol gevaar als er in Genève een bebloed pakketje met een postzegel van mensenhuid wordt bezorgd.

Voor inspecteur Ana Bartomeu begint een race tegen de klok om de dader op te sporen. Het brengt haar van Genève naar het oude centrum van Annecy, en naar de donkere steegjes van Lausanne, waarin steeds duidelijker wordt dat ze met een nietsontziende sadist te maken heeft… Voor de fans van Helen Fields en Jo Nesbø.

In de thriller De postzegelverzamelaar van Nicolas Feuz wordt in een kelder ergens diep in Zwitserland een man op gruwelijke wijze gemarteld. Een paar dagen later wordt er op een postkantoor in Genève een afschuwelijke ontdekking gedaan: er wordt een pakketje onderschept waar bloed uit lijkt te lekken. Als inspecteur Ana Bartomeu ter plaatse komt en de inhoud bekijkt, weet ze direct dat dit geen gewone zaak zal worden.

Er begint een race tegen de klok om de dader op te sporen, die door de media al snel tot ‘de postzegelverzamelaar’ wordt omgedoopt. Ana en haar team reizen heel Zwitserland door om de moordenaar te stoppen, terwijl steeds duidelijker wordt dat ze met een nietsontziende sadist te maken hebben…Voor de fans van Helen Fields en Jo Nesbø.

‘Wat een einde!’ — Kobo.com

Makkelijk bestellen
Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij Bol.com

€ 22,99
Gratis bezorging vanaf 20,00
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Bol.com
Gratis bezorging vanaf 20,00
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Bol.com