Skip to content

Haal een stukje Frankrijk in huis!

Dochters van de Dordogne

[JAAR] 2021
[PAGINA’S] 400
[UITGEVER] HarperCollins

[Samenvatting]

Frankrijk, 1944. Drie zussen komen tussen twee vuren te staan…

Eerste deel in een grandioze nieuwe trilogie van bestsellerauteur Dinah Jefferies.

Frankrijk, 1944. In het dal van de Dordogne, in een oud stenen huisje aan de rand van een lieflijk dorpje, hopen drie zussen op een spoedig einde van de oorlog. Hélène, de oudste, probeert de familie bijeen te houden, zelfs als de nazi’s dichter- en dichterbij komen. Elise, de rebel, is vastberaden: zij gaat bij het verzet, koste wat kost. Florence, de dromer, fantaseert over een tijd waarin ze weer vrij kunnen zijn. Maar dan gaat alles mis. Ongewild komen de zussen tussen twee vuren te staan. En dan komt ook een lang bewaard familiegeheim aan het licht…

Dochters van de Dordogne is een onweerstaanbare roman over moed, familie en je eigen weg vinden – perfect voor lezers van Muna Shehadi, Lucinda Riley en Santa Montefiore.

[Samenvatting]

Frankrijk, 1944. Drie zussen komen tussen twee vuren te staan…

Eerste deel in een grandioze nieuwe trilogie van bestsellerauteur Dinah Jefferies.

Frankrijk, 1944. In het dal van de Dordogne, in een oud stenen huisje aan de rand van een lieflijk dorpje, hopen drie zussen op een spoedig einde van de oorlog. Hélène, de oudste, probeert de familie bijeen te houden, zelfs als de nazi’s dichter- en dichterbij komen. Elise, de rebel, is vastberaden: zij gaat bij het verzet, koste wat kost. Florence, de dromer, fantaseert over een tijd waarin ze weer vrij kunnen zijn. Maar dan gaat alles mis. Ongewild komen de zussen tussen twee vuren te staan. En dan komt ook een lang bewaard familiegeheim aan het licht…

Dochters van de Dordogne is een onweerstaanbare roman over moed, familie en je eigen weg vinden – perfect voor lezers van Muna Shehadi, Lucinda Riley en Santa Montefiore.

Makkelijk bestellen
Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij Bol.com

€ 21,99
Gratis bezorging vanaf 20,00
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Bol.com
Gratis bezorging vanaf 20,00
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Bol.com