Skip to content

Echt alle boeken over Frankrijk!

Dochters van de Dordogne

[JAAR] 2021
[PAGINA’S] 400
[UITGEVER] HarperCollins

[Samenvatting]

Frankrijk, 1944. Drie zussen komen tussen twee vuren te staan…

Eerste deel in een grandioze nieuwe trilogie van bestsellerauteur Dinah Jefferies.

Frankrijk, 1944. In het dal van de Dordogne, in een oud stenen huisje aan de rand van een lieflijk dorpje, hopen drie zussen op een spoedig einde van de oorlog. Hélène, de oudste, probeert de familie bijeen te houden, zelfs als de nazi’s dichter- en dichterbij komen. Elise, de rebel, is vastberaden: zij gaat bij het verzet, koste wat kost. Florence, de dromer, fantaseert over een tijd waarin ze weer vrij kunnen zijn. Maar dan gaat alles mis. Ongewild komen de zussen tussen twee vuren te staan. En dan komt ook een lang bewaard familiegeheim aan het licht…

Dochters van de Dordogne is een onweerstaanbare roman over moed, familie en je eigen weg vinden – perfect voor lezers van Muna Shehadi, Lucinda Riley en Santa Montefiore.

€ 21,99

Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij libris.nl of bol.

Gratis bezorging vanaf 17,50
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Bol. en Libris

Wist je dat
je met elke online bestelling bij Libris.nl ook je lokale boekhandel ondersteunt!

[Samenvatting]

Frankrijk, 1944. Drie zussen komen tussen twee vuren te staan…

Eerste deel in een grandioze nieuwe trilogie van bestsellerauteur Dinah Jefferies.

Frankrijk, 1944. In het dal van de Dordogne, in een oud stenen huisje aan de rand van een lieflijk dorpje, hopen drie zussen op een spoedig einde van de oorlog. Hélène, de oudste, probeert de familie bijeen te houden, zelfs als de nazi’s dichter- en dichterbij komen. Elise, de rebel, is vastberaden: zij gaat bij het verzet, koste wat kost. Florence, de dromer, fantaseert over een tijd waarin ze weer vrij kunnen zijn. Maar dan gaat alles mis. Ongewild komen de zussen tussen twee vuren te staan. En dan komt ook een lang bewaard familiegeheim aan het licht…

Dochters van de Dordogne is een onweerstaanbare roman over moed, familie en je eigen weg vinden – perfect voor lezers van Muna Shehadi, Lucinda Riley en Santa Montefiore.

Bestel nu € 21,99

Vandaag besteld, morgen in huis!

Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent direct bij bol. of libris.nl