Skip to content

Dochters van de Dordogne

[JAAR] 2021
[PAGINA’S] 400
[UITGEVER] HarperCollins
€ 21,99

Frankrijk boeken bestelservice!

Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij bol.com of libris.nl 

Frankrijk boeken bestelservice!

Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij bol.com of libris.nl

Samenvatting Dochters van de Dordogne

Frankrijk, 1944. Drie zussen komen tussen twee vuren te staan…

Eerste deel in een grandioze nieuwe trilogie van bestsellerauteur Dinah Jefferies.

Frankrijk, 1944. In het dal van de Dordogne, in een oud stenen huisje aan de rand van een lieflijk dorpje, hopen drie zussen op een spoedig einde van de oorlog. Hélène, de oudste, probeert de familie bijeen te houden, zelfs als de nazi’s dichter- en dichterbij komen. Elise, de rebel, is vastberaden: zij gaat bij het verzet, koste wat kost. Florence, de dromer, fantaseert over een tijd waarin ze weer vrij kunnen zijn. Maar dan gaat alles mis. Ongewild komen de zussen tussen twee vuren te staan. En dan komt ook een lang bewaard familiegeheim aan het licht…

Dochters van de Dordogne is een onweerstaanbare roman over moed, familie en je eigen weg vinden – perfect voor lezers van Muna Shehadi, Lucinda Riley en Santa Montefiore.

Vrienden Frankrijk Boeken

kijk zuid frankrijk
Bestel Dochters van de Dordogne direct bij je online boekhandel!