Skip to content

Het slagveld

[JAAR] 2020
[PAGINA’S] 192
[UITGEVER] De Bezige Bij
€ 20,99

Vandaag besteld, morgen in huis!

Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij bol.com of libris.nl 

Vandaag besteld, morgen in huis!

Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij bol.com of libris.nl 

[SAMENVATTING]

Voor de liefhebbers van Herman Koch en Niccolò Ammanti.

Het probleem met kinderen is dat ze opgroeien. Op een dag slaan ze zonder waarschuwing de deuren dicht en breekt in huis de oorlog uit. Het overkomt de ouders van de vijftienjarige Paul ten tijde van de aanslagen in Parijs en Brussel. De vader maakt zich grote zorgen om zijn zoon – hij is hondsbrutaal en altijd woest, en ze maken continu ruzie met elkaar. Op school gaat het steeds slechter en elke minuut van elke dag zit Paul op zijn telefoon: zijn vader heeft geen idee met wie hij contact heeft of waar hij naar kijkt. Volgens Lea, de moeder, maakt haar man zich veel te veel zorgen, maar hij kan niet anders dan boos reageren op zijn zoon. Voor zijn gevoel raakt hij door Pauls gedrag volledig de grip kwijt op zijn gezin en zijn eigen leven. Het slagveld is een herkenbaar, overtuigend en zeer actueel portret van een modern gezin in Brussel. Het laat zien hoe het is om op te groeien in een tijd van angst en onbegrijpelijke gewelddadige aanslagen.

Meld je aan op onze nieuwsbrief

Vrienden Frankrijk Boeken

Frankrijk Boeken - logo van franse bodem
Frankrijkpuur Logo 240
Frankrijk Boeken - logo van franse bodem
Frankrijkpuur Logo 240
Tips Frankrijk Logo 240
Frankrijk Boeken - logo dorpen in frankrijk
Tips Frankrijk Logo 240
Frankrijk Boeken - logo dorpen in frankrijk
kijk zuid frankrijk