Skip to content

Haal een stukje Frankrijk in huis!

Saint Tropez

[JAAR] 2023
[PAGINA’S] —
[UITGEVER] Xander

[Samenvatting]

Als restauranteigenaar Sylvie in de vakantiethriller Saint Tropez van Kiki van Dijk beschuldigd wordt van corruptie, moet ze uitzoeken wie het op haar gemunt heeft. Voor fans van Suzanne Vermeer.

In de thriller Saint Tropez van bestsellerauteur Kiki van Dijk reizen we af naar de zonnige, chique badplaats, waar Sylvie een populair restaurant runt. Het gaat haar voor de wind: ze krijgt een nieuw pand op een gewilde locatie en Netflix wil een documentaire over haar maken. Maar dan wordt ze plotseling verdacht van corruptie en komen er geheimen aan het licht die teruggaan tot de Parijse studentenopstand uit 1968. Als haar dochter plotseling verdwijnt, moet Sylvie uitzoeken wie het op haar gemunt heeft, voordat het te laat is…

Kiki van Dijk dompelt je in deze nieuwe zomerthriller onder in het glamoureuze Saint Tropez, waar de zonnige glinstering overschaduwd wordt door duistere geheimen. Voor lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink.

[Samenvatting]

Als restauranteigenaar Sylvie in de vakantiethriller Saint Tropez van Kiki van Dijk beschuldigd wordt van corruptie, moet ze uitzoeken wie het op haar gemunt heeft. Voor fans van Suzanne Vermeer.

In de thriller Saint Tropez van bestsellerauteur Kiki van Dijk reizen we af naar de zonnige, chique badplaats, waar Sylvie een populair restaurant runt. Het gaat haar voor de wind: ze krijgt een nieuw pand op een gewilde locatie en Netflix wil een documentaire over haar maken. Maar dan wordt ze plotseling verdacht van corruptie en komen er geheimen aan het licht die teruggaan tot de Parijse studentenopstand uit 1968. Als haar dochter plotseling verdwijnt, moet Sylvie uitzoeken wie het op haar gemunt heeft, voordat het te laat is…

Kiki van Dijk dompelt je in deze nieuwe zomerthriller onder in het glamoureuze Saint Tropez, waar de zonnige glinstering overschaduwd wordt door duistere geheimen. Voor lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink.

Makkelijk bestellen
Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij Libris.nl of聽Bol.com

鈧 17,99
Gratis bezorging vanaf 20,00
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Libris of Bol.com
Gratis bezorging vanaf 20,00
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Libris of Bol.com