Skip to content

Haal een stukje Frankrijk in huis!

Tijden van vuur 3 – Schip der zielen

[JAAR] 2023
[PAGINA’S] 432
[UITGEVER] Boekerij

[Samenvatting]

Voor de fans van Ken Follett en Dan Brown

‘Een prachtige, huiveringwekkende, haast hallucinerende sfeer die ervoor zorgt dat je het boek in een adem uitleest.’ Vrij Nederland over Tijden van vuur

Augustus 1621. Het Schip der Zielen dobbert geruisloos op het water, de bemanning dood of stervende in het ruim. Slechts twee mannen staan nog op het dek en verde­digen zich tegen de superieure vuurkracht van het Spaanse galjoen. Dit stuk oceaan langs de kust van Noord-Afrika is de thuisbasis van meer kapers dan waar dan ook, en dit schip – met zijn versplinterde romp en gescheurde zeilen – heeft nogal wat doorstaan.

Al maandenlang vaart de moedige bemanning uit Italië, Frankrijk, Nederland en de Canarische Eilanden over de onvoorspelbare oceaan, om hen die door zeerovers tot slaaf zijn gemaakt te bevrijden.

Maar de dingen zijn niet wat ze lijken.

De dappersten onder hen zijn in feite vrouwen die in vermomming leven. Hun commandant Louise Reydon-Joubert is op de vlucht voor een rechtelijke dwaling die haar naar de galg zal sturen. De vrouwen weten dat als ze worden gearresteerd, ze zullen worden berecht, veroordeeld en uiteindelijk opgehangen. Wat hen verder ook te wachten staat, hun ware identiteit moet en zal geheim blijven.

De pers over de boeken van Kate Mosse

‘Stilistisch prachtig en inhoudelijk ijzersterk. […] Een van die zeldzame boeken waarvan de emotionele lading over enkele jaren nog steeds gevoeld kan worden.’ Hebban.nl

‘Alles klopt gewoon. De sfeer en de spanning zijn goed gedoseerd en garanderen de liefhebber van de historische thriller veel leesplezier!’ ***** Vrouwenthrillers.nl

‘De sterke personages waarop het boeiende verhaal gebouwd is en de alom aanwezige spanning maken van Stad van tranen een fascinerend boek dat je in één ademteug uitleest.’ ThrillZone.nl

[Samenvatting]

Voor de fans van Ken Follett en Dan Brown

‘Een prachtige, huiveringwekkende, haast hallucinerende sfeer die ervoor zorgt dat je het boek in een adem uitleest.’ Vrij Nederland over Tijden van vuur

Augustus 1621. Het Schip der Zielen dobbert geruisloos op het water, de bemanning dood of stervende in het ruim. Slechts twee mannen staan nog op het dek en verde­digen zich tegen de superieure vuurkracht van het Spaanse galjoen. Dit stuk oceaan langs de kust van Noord-Afrika is de thuisbasis van meer kapers dan waar dan ook, en dit schip – met zijn versplinterde romp en gescheurde zeilen – heeft nogal wat doorstaan.

Al maandenlang vaart de moedige bemanning uit Italië, Frankrijk, Nederland en de Canarische Eilanden over de onvoorspelbare oceaan, om hen die door zeerovers tot slaaf zijn gemaakt te bevrijden.

Maar de dingen zijn niet wat ze lijken.

De dappersten onder hen zijn in feite vrouwen die in vermomming leven. Hun commandant Louise Reydon-Joubert is op de vlucht voor een rechtelijke dwaling die haar naar de galg zal sturen. De vrouwen weten dat als ze worden gearresteerd, ze zullen worden berecht, veroordeeld en uiteindelijk opgehangen. Wat hen verder ook te wachten staat, hun ware identiteit moet en zal geheim blijven.

De pers over de boeken van Kate Mosse

‘Stilistisch prachtig en inhoudelijk ijzersterk. […] Een van die zeldzame boeken waarvan de emotionele lading over enkele jaren nog steeds gevoeld kan worden.’ Hebban.nl

‘Alles klopt gewoon. De sfeer en de spanning zijn goed gedoseerd en garanderen de liefhebber van de historische thriller veel leesplezier!’ ***** Vrouwenthrillers.nl

‘De sterke personages waarop het boeiende verhaal gebouwd is en de alom aanwezige spanning maken van Stad van tranen een fascinerend boek dat je in één ademteug uitleest.’ ThrillZone.nl

€ 24,99

Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij Libris.nl of bol.com

Gratis bezorging vanaf 20,00
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Libris en Bol.
Vakantiehuizen in Frankrijk