Verraad van spionnen

Ooit zat ze in het Franse verzet, nu is ze dood.

Michael Scott is een autoriteit op het gebied van mythologie en folklore en een van de succesvolste auteurs in Ierland. Hij heeft een groot aantal romans en kinderboeken op zijn naam staan, die in meer dan twintig landen gepubliceerd worden. Hij woont en schrijft in Dublin, Ierland. De alchemist, het eerste boek van De geheimen van de onsterfelijke Nicolas Flamel, was een groot succes. Later volgden De magiër,De tovenares en De necromancer.

“Ingenieus geplot en fantastisch geschreven.’ The Times

Voor de fans van Kate Mosse, Robert Harris en Philip Kerr

Een oudere vrouw wordt vermoord gevonden in Orléans, Frankrijk. Haar identiteit is onbekend, maar de doodsoorzaak is zeer specifiek: ze is vermoord op precies dezelfde wijze waarop verraders van het Franse verzet in de Tweede Wereldoorlog werden gedood.

Haar zoektocht naar de moordenaar leidt inspecteur Inès Picault naar het Frankrijk van 1940, toen leden van het Franse verzet verwikkeld waren in een wanhopig gevecht tegen de Duitsers. Ze ontdekt een web van verraad en intriges dat terugreikt tot de jeugd van het slachtoffer: een tijd waarin duistere allianties werden gesmeed en beloftes werden verbroken. Het verleden is jaren verborgen gebleven en Picault ontdekt al snel dat sommige mensen tot alles in staat zijn om dat zo te houden.

De pers over Verraad van spionnen

“Uitstekend. Een mix van historische fantasie en vertelkunst die doet denken aan Robert Harris.’ The Sunday Times, thriller van de maand
“Deze periode is een schatkist voor schrijvers en Scott doet haar zeker eer aan met deze goed bedachte, prachtig geschreven, slimme en extreem spannende thriller.’ Lee Child
“Een razendsnelle, strak geplotte thriller. De ontknoping is net zo onverwacht als bevredigend – en zet zeker aan tot nadenken.’ Robert Goddard, auteur van Panic Room