Skip to content

Haal een stukje Frankrijk in huis!

Wijngaard 1 – Storm boven de velden

[JAAR] 2023
[PAGINA’S] 560
[UITGEVER] Boekerij

[Samenvatting]

Voor fans van Maria Nikolai, Marie Lamballe en Corina Bomann

De Elzas, 1870. De jonge Irene is opgegroeid in een weeshuis. Het leven is er hard, dus wanneer ze als dienstmeisje wordt ontboden in het landhuis van de rijke wijnhandelaar Wilhelm Gerban, komt dat als geroepen. De sfeer op de wijngaard is gespannen: Wilhelm is getrouwd met een Franse vrouw en het huwelijk heeft te leiden onder de groeiende politieke onrust in de Elzas. Zeker nu hun zoon Franz steeds sterker zijn sympathieën voor de idealen van de Franse Revolutie uitspreekt.

Als Irene Franz ontmoet, worden de twee hartstochtelijk verliefd, maar niet alleen klassenbarrières en familie-intriges staan hun relatie in de weg. Aan de Europese horizon pakken zich donkere wolken samen: er breekt een verschrikkelijke oorlog uit die niet alleen Duitsland en Frankrijk, maar ook de familieleden lijnrecht tegenover elkaar zet. Tegen alle verwachtingen in vechten Irene en Franz voor hun geluk. Tot het noodlot meedogenloos toeslaat…

In de pers

‘Rijk in detail en een absolute pageturner.’ Leser-Welt

‘Een verhaal dat de lezer van de eerste tot de allerlaatste zin in zijn ban heeft. Dit is een boek om verliefd op te worden.’ Literaturmarkt.info

‘Een uitstekende roman die talloze lezers zal bekoren.’ Elizas Bücherparadies

[Samenvatting]

Voor fans van Maria Nikolai, Marie Lamballe en Corina Bomann

De Elzas, 1870. De jonge Irene is opgegroeid in een weeshuis. Het leven is er hard, dus wanneer ze als dienstmeisje wordt ontboden in het landhuis van de rijke wijnhandelaar Wilhelm Gerban, komt dat als geroepen. De sfeer op de wijngaard is gespannen: Wilhelm is getrouwd met een Franse vrouw en het huwelijk heeft te leiden onder de groeiende politieke onrust in de Elzas. Zeker nu hun zoon Franz steeds sterker zijn sympathieën voor de idealen van de Franse Revolutie uitspreekt.

Als Irene Franz ontmoet, worden de twee hartstochtelijk verliefd, maar niet alleen klassenbarrières en familie-intriges staan hun relatie in de weg. Aan de Europese horizon pakken zich donkere wolken samen: er breekt een verschrikkelijke oorlog uit die niet alleen Duitsland en Frankrijk, maar ook de familieleden lijnrecht tegenover elkaar zet. Tegen alle verwachtingen in vechten Irene en Franz voor hun geluk. Tot het noodlot meedogenloos toeslaat…

In de pers

‘Rijk in detail en een absolute pageturner.’ Leser-Welt

‘Een verhaal dat de lezer van de eerste tot de allerlaatste zin in zijn ban heeft. Dit is een boek om verliefd op te worden.’ Literaturmarkt.info

‘Een uitstekende roman die talloze lezers zal bekoren.’ Elizas Bücherparadies

Makkelijk bestellen
Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij Bol.com

€ 22,99
Gratis bezorging vanaf 20,00
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Libris en Bol.