Skip to content

Echt alle boeken over Frankrijk!

Zomerwind

[JAAR] 2019
[PAGINA’S] 368
[UITGEVER] Luitingh-Sijthoff

[Samenvatting]

Een prachtige, sensuele roman over twee vrouwen die zichzelf opnieuw uitvinden tijdens een lange zomer aan de Bretonse kust. Voor lezers van Jessie Burton en Rachel Joyce.

In Zomerwind van Nina George brengt de intellectuele Parisienne Claire Cousteau net als ieder jaar met haar gezin de zomer door in Bretagne. Dit jaar is Julie, de vriendin van haar zoon Nicolas, voor het eerst mee.
Claire en Julie, die op het eerste gezicht tegenpolen zijn – Claire, volwassen en succesvol, en Julie, jong en zoekend – herkennen langzaam de overeenkomsten in elkaar. Evenals hun wens om meer uit het leven te halen. Tijdens de laaiende zomerhitte aan de Bretonse kust nemen beiden een beslissing die hun leven voorgoed zal veranderen.

€ 19,99

Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent bij libris.nl of bol.

Gratis bezorging vanaf 17,50
Vandaag besteld morgen in huis
Veilig betalen bij Bol. en Libris

Wist je dat
je met elke online bestelling bij Libris.nl ook je lokale boekhandel ondersteunt!

[Samenvatting]

Een prachtige, sensuele roman over twee vrouwen die zichzelf opnieuw uitvinden tijdens een lange zomer aan de Bretonse kust. Voor lezers van Jessie Burton en Rachel Joyce.

In Zomerwind van Nina George brengt de intellectuele Parisienne Claire Cousteau net als ieder jaar met haar gezin de zomer door in Bretagne. Dit jaar is Julie, de vriendin van haar zoon Nicolas, voor het eerst mee.
Claire en Julie, die op het eerste gezicht tegenpolen zijn – Claire, volwassen en succesvol, en Julie, jong en zoekend – herkennen langzaam de overeenkomsten in elkaar. Evenals hun wens om meer uit het leven te halen. Tijdens de laaiende zomerhitte aan de Bretonse kust nemen beiden een beslissing die hun leven voorgoed zal veranderen.

Bestel nu € 19,99

Vandaag besteld, morgen in huis!

Bestel dit boek gewoon zoals je dat gewend bent direct bij bol. of libris.nl